Info Terkini Portal Rasmi PPD Mersing

Selasa, 29 Jun 2010

SENARAI NAMA PESERTA PERSIDANGAN GURU CEMERLANG NEGERI JOHOR 2010 HOTEL SELESA PASIR GUDANG 01 - 02 JULAI 2010




Segera.
Kepada semua peserta Persidangan Guru Cemerlang Negeri Johor, sila copy file atau save file jpeg ini, untuk dapatkan surat jemputan ke persidangan tersebut. Admin.



SENARAI NAMA PESERTA PERSIDANGAN GURU CEMERLANG NEGERI JOHOR 2010

HOTEL SELESA PASIR GUDANG

01 - 02 JULAI 2010

JABATAN PELAJARAN NEGERI JOHOR (JPNJ)

1. EN. MD. YUSOFF BIN MOHAMED

JEMAAH NAZIR DAN JAMINAN KUALITI (JNJK)

1. EN. NORAZRIN BIN AMIR HAMZAH

DAERAH KLUANG

1.

PN. NORIZAH BT. RAHMAT

SM SAINS JOHOR, KLUANG

2.

EN. ISMAIL BIN YON

SMK JALAN MENGKIBOL, KLUANG

3.

PN.MARHAINI BIN MOHAMED

SK DATO ONN JAAFAR SIMPANG RENGAM

4.

PN. KHATIJAH BT KANANG

SMK TUN HUSSEIN ONN,KLUANG

5.

EN.TULOS BIN SITOR

SMK TENGKU ARIS BENDAHARA

6.

PN. NG PECK CHIN

SMK KAHANG

7.

PN. GAYAH BTE MADU

SMK JALAN MENGKIBOL KLUANG

8.

PN. RAHMAH BTE SAYUTI

SMK CANOSSIAN CONVENT

9.

PN. ZANARIAH BTE ABDOL

SM SAINS JOHOR, KLUANG

10.

PN. SAEDAH BINTI RODWAH

SK BANDAR RENGAM

11.

EN.AZMI BIN MURAD

SMK SERI INTAN

12.

PN. SUHAILAH BTE ITHNIN

SK. SERIINTAN

DAERAH BATU PAHAT

1.

EN. AZIZUL RAHMAN BIN ABDUL RAHMAN

SMK DATO SULAIMAN

2.

EN. RAMLI BIN YAHYA

SMK SENGGARANG

3.

EN. AHMAD BIN RUKIMAN

SK SERI SEPARAP

4.

EN. MUHAMMAD DON BIN HADI

SMK SEMERAH

5.

PN NURSIDAH BINTI AB HAMID

SMK DATO’ SYED ESA, BATU PAHAT

6.

EN MOHD YAZID BIN HAMZAH

SK CONVENT, BATU PAHAT

7.

TN HJ ABD RAHMAN BIN HASSAN RAYA

SK RENGIT, BATU PAHAT

8.

TN HJ OTHMAN BIN MAIDIN

SK RENGIT, BATU PAHAT

9.

EN MOHD KAMARUDIN BIN HUSSIN

SMK DATO BENTARA LUAR, BATU PAHAT

10.

EN SULAIMAN BIN ABU BAKAR

SMK YONG PENG, BATU PAHAT

11.

PN NORSAIDAH BINTI BADRI

SMK DATIN ONN JAAFAR,

BATU PAHAT

12.

PN HJH ASMAH BINTI HJ DAMIN

SMK SENGGARANG, BATU PAHAT

13.

PN ZAHARA BINTI JAAFAR

SMK TENGKU MAHMOOD ISKANDAR, BATU PAHAT

14.

PN HARLIZA BINTI ESA

SMK SERI GADING, BATU PAHAT

DAERAH KOTA TINGGI

1.

TN. HJ. SALOHI BIN MANSOR

SMK LAKSAMANA, KOTA TINGGI

2.

EN. NOOR KHAIRRI BIN PUNGUT

SM SAINS KOTA TINGGI

3.

EN. NOORISHAK BIN MOHD SALLEH

SMK LAKSAMANA

4.

EN. ZAIDI NORLI BIN M NOAR

SMK LOKMAN HAKIM

5.

EN.JAMALUDDIN BIN MOHD ZAKARIA

SMK BANDAR KOTA TINGGI

6.

PN. MAZNITA BINTI HUSSIN

SMK BANDAR MAS

7.

PN. SITI ARPAH BINTI NOH

SMK BANDAR PENAWAR

8.

CIK. HASLINA BINTI EDROS @ MOHAMED

SEKOLAH SUKAN BANDAR PENAWAR

9.

PN. NORLIZA BINTI SALIM

SK PETRI JAYA

10.

EN. MOHAMAD SHAFRI BIN RAHMAT

SMK BANDAR KOTA TINGGI

11.

MOHD KARIMI BIN MUSTAPA

SMK TAN SRI JAAFAR ALBAR

DAERAH JOHOR BAHRU

1.

EN. MOHD. NIZAM BIN JAAFAR

SMK TAMAN UNIVERSITI

2.

EN. SURESH A/L RAMASAMY

SMK TAMAN UNIVERSITI 2

3.

EN. A. WAHAB BIN HOOD

SMK BANDAR BARU UDA

4.

EN. MOHD. FUAD BIN MD. ITHNIN

SK SIKIJANG

5.

EN. MOHD. SIHAT

SM TEKNIK JOHOR BAHRU

6.

CIK NORAISHAH GOH BT. ABDULLAH

SMK DATO ABDUL RAHMAN YASSIN

7.

PN. IRENE PACHAEL

SK TAMAN TUN AMINAH 2

8.

PN. JAYANTHI A/P LOGANATHAN

SK ST. JOSEPH (B)

9.

PN. HAFIZAH BT. IBRAHIM

SK IJ CONVENT

10.

PN. NORSEHA BT. AFFANDI @ MOHD.

SMK SERI PERLING

11.

PN. KHADIJAH BT. ABU YAMIN

SMK ST. JOSEPH (B)

DAERAH SEGAMAT

1.

EN. TAN LIONG KEA

SMJK SEG HWA

2.

EN.MOHD.NORDIN BIN SALAMON

SM TINGGI SEGAMAT

3.

EN. PUA ENG TECK

SMJK SEG HWA

4.

CIK THAVAMANI A/P RENU

SMK.JEMENTAH

5.

EN. SABRI B. BINGAN

SMK KAMARUL ARIFFIN

6.

CIK RAMLAH BT AB KHALID

SMK PALONG TIMUR

7.

CIK NADIAH BT MD SALLEH

SMK LKTP MAOKIL

8.

PN. SIA PENG YEE

SMJK SEG HWA

9.

PN. SEET CHIN FANG

SJK(C) HWA NAN

10.

EN. MOHD AZARAN BIN BAHARI

SMK. TENANG STESEN

DAERAH MERSING

1.

EN KUNGI KUNYA P MOHAMAD

SMK UNGKU HUSSIN, MERSING

2.

EN MERHALIM BIN ALI

SMK NITAR, MERSING

3.

PN ZANARIAH BINTI ZAKARIAH

SK MERSING KANAN, MERSING

4.

PN SUKMAWATI BT MOHD NOOR

SMK MERSING, MERSING

5.

EN SHEIKH FAUZI BIN ALI

SMK NITAR, MERSING

6.

EN ABDUL RAZAK BIN ITHNAIN

SK SRI MERSING, MERSING

7.

PN PUSPA JULIANA BT JAAFAR SIDIK

SK SAWAH DATO’, MERSING

8.

EN AZEMI BIN AHMAD

SM SAINS SULTAN ISKANDAR, MERSING

9.

EN ZULKARNAIN BIN MAHMOOD

SMK MERSING, MERSING

10.

EN SHAMSUDDIN BIN OTHMAN

SM SAINS SULTAN ISKANDAR, MERSING

DAERAH MUAR

1.

EN. YAP POH LAI

SM SAINS MUAR

2.

PN. NORAINI BINTI ISMAIL

SMK(P)SULTAN ABU BAKAR, MUIAR

3.

PN. NORHUDA BT ABDULLAH

SMK(P)SULTAN ABU BAKAR,MUAR

4.

TN.HJ.HASSNI BIN HUSSIN

SMK TENGKU MAHKOTA,MUAR

5.

EN. MOHD.SALLEH BIN MAHMOOD

SMK TUN PERAK,MUAR

6.

PN. ROSYATI BT SURANI

SMKA MAAHAD,MUAR

7.

PN. ROPIAH BT MOHAMED

SMK BUKIT GAMBIR, MUAR

8.

PN. ROHANA BT AHMAD

SK SUNGAI ABONG

9.

PN. SITI FAZIRA BT AHMAD

SK. PARIT NO.5,MUAR,JOHOR

10.

EN. SHAH RIZAL BIN MOHD AKIP@M.SARIP

SK ORANG KAYA ALI,MUAR

11.

EN. YACOB BIN JAMIAN

SK SERI JONG,MUAR

DAERAH KULAI

1.

PN. GINAWATI BINTI HJ.RAJI

SMK INDAHPURA 1

2.

EN. HAMSARI BIN AMIR

SMK KOTA KULAI

3.

PN. FAUZIAH BINTI DAMAN

SMK TUNKU ABDUL RAHMAN PUTRA

4.

EN. WONG YAK CHOON

SMK BANDAR PUTRA

5.

EN. MOHD.NOR BIN BEDRAN

SMK KELAPA SAWIT

6.

PN. MAHANI BINTI HANIPAH

SK BANDAR PUTRA

7.

PN. DEVAKI A/P PONNAN

SK SENAI

8.

EN. RAJA SHAHRUDDIN BIN RAJA ABDULLAH

SK LKTP SUNGAI SAYONG

9.

PN. NYANAMAH A/P SAYSU

SJK (T) LADANG KULAI BESAR

10.

PN. SUHAILA BINTI MOHMAD SAIRAJI

SK TAMAN KOTA KULAI 2

DAERAH PONTIAN

1.

EN. BAKHTIAR BIN SUKKOR

SMK DATO ALI HAJI AHMAD, PONTIAN

2.

EN. MOHD SALLEH BIN ASMONI

SMK AYER BALOI, PONTIAN

3.

PN. SHARIFAH AIN BINTI HJ ALI

SMK DATO PENGGAWA BARAT, PONTIAN

4.

PN. NURZIHAN BINTI MOHD ZAIN

SMK AYER BALOI, PONTIAN

5.

EN. KHAIRULHISHAM BIN ALI BARZOM

SMK KAYU ARA PASONG, PONTIAN

6.

EN. MOKHTAR BIN JASTAD

SK MELAYU RAYA, PONTIAN

7.

PN. MISNAH BINTI JAMIL

SK SERI KEMBAR, PONTIAN

8.

PN. NORSEHA BINTI SHARI

SK PT MARKOM, PONTIAN

9.

PN. NORLIZA BINTI MOHD YUSOF

SK ANDEK MORI, PONTIAN

10.

PN. TEE PEY LING

SJK (C) PEI CHUN 2, PONTIAN

DAERAH PASIR GUDANG

1.

MASULANG BINTI ABD RAHIM

SMK AGAMA JOHOR BAHRU

2.

KHOO BOO KHOON

SMK TAMAN RINTING 2

3.

NORASHIDAH BINTI ARIS

SMK DATO’PENGGAWA TIMUR

4.

SITI AISHAH BEGUM BT RAJA MOHAMED

SMK DATO’PENGGAWA TIMUR

5.

ASMAH BINTI TAYEB

SMK AGAMA JOHOR BAHRU

6.

SAHITA BIBI BT HUSIN

SMK PUTERI WANGSA

7.

AZIZAH BT ABDULLAH

SMK DATO PENGGAWA TIMUR

8.

RODZIAH BT MOHD NOOR

SMK KOTA MASAI

9.

NOREZAH BT AYOB

SMK PERMAS JAYA 3

10.

CYNTHIA A/P DARSHAN SINGH

SMK TAMAN MOLEK

11.

HASLINA BT ANUAR

SMK TAMAN MOLEK

12.

FARIDAH BINTI PAIRAN

SMK PASIR GUDANG

13.

HAIDALIZA BT MOHAMAD LATIP

SMK TAMAN MOLEK

14.

AZURA BT JAHIMAN

SMK TAMAN MOLEK

15.

ABIANA BINTI JA’AFAR

SMK DATO’PENGGAWA TIMUR

16.

SITI ZALEHA BINTI TASMAKON

SMK DATO’PENGGAWA TIMUR

17.

HUZIRAH BINTI ZAINAL ABIDIN

SMK PUTERI WANGSA

18.

SARINAH BT AHMAD

SMK DATO PENGGAWA TIMUR

19.

NORAIZAH BT OMAR

SMK TAMAN MOLEK

20.

FAM YEN KIAW

SMK PASIR GUDANG 2

21.

LAI LEE CHUNG

SMK TAMAN JOHOR JAYA 2

22.

ZURIATI BINTI ABD RAZAK

SMK PASIR GUDANG 2

23.

MAIZURA BT ADNAN

SMK DATO PENGGAWA TIMUR

24.

ADHAR BIN BAHARIM

SMK PASIR GUDANG 3

25.

ZARINA BT MOHAMAD

SMK TAMAN MOUNT AUSTIN

26.

ROHAYATI BINTI JEMANI

SMK SERI ALAM 2

27.

ISHAK BIN SAIDOO

SMK TAMAN MEGAH RIA

28.

NOR AZFAHANI BINTI JAMALUDIN

SMK PERMAS JAYA 3

29.

AZILA BINTI SEDI

SMK TAMAN DESA TEBRAU

30.

NORSHAHIDAHBARIYAH BT ABDUL

SMK DATO PENGGAWA TIMUR

31.

SITI RUPAWAN BT MOHD RIBOT

SMK TAMAN DAYA 2

32.

NORASLIZA BT MOHD MIM

SMK SERI KOTA PUTERI

33.

TAN CHECK MENG

SMK TAMAN PELANGI INDAH

34.

NORZURA BT KHUDERI

SMK ULU TIRAM

35.

ZALELA BT MUSTAFFA

SMK ULU TIRAM

36.

JOHARI BIN SULAIMAN

SMK PERMAS JAYA

37.

RASHIDAH BT ABDULLAH

SK SERI KOTA PUTERI

38.

ROSDI BIN GHANI

SK PASIR GUDANG 4

39.

MUHAMAD NAZRI BIN GHAZALI

SK PASIR GUDANG 3

40.

ZAINON BINTI ABD RAHMAN

SK KOPOK

41.

NORHIDAH BINTI MOHD AMIN

SK PERMAS JAYA 1

42.

ROHAYATI BINTI ISMAIL

SK TAMAN JOHOR JAYA 3

43.

HAFIDZAH BINTI JOHAR

SK SERI ALAM 2

44.

MAZALIZAN BINTI SALIM

SK CAHAYA BARU

45.

WAN JURIANA BINTI WAN JAMAL

SK TANJUNG PUTERI RESORT

46.

RAMILAH BINTI ABD KARIM

SK TAMAN JOHOR JAYA 2

47.

ANITA BINTI AHMAD

SK SERI ALAM 2

48.

ASMAH BINTI RAZAK@ABDUL RAZAK

SK TAMAN JOHOR JAYA 2

49.

ROBIAHTUN BT MD ALI HANAFIAH

SK KOTA MASAI 2

50.

AISAH BT IBRAHIM

SK TAMAN JOHOR JAYA 2

51.

FAUZIAH BINTI ISMAIL

SK MASAI

52.

ROSMINI BINTI MAHMOOD

SK TAMAN JOHOR JAYA 5

53.

ZAITON BINTI AMARI

SK TAMAN PUTERI WANGSA

54.

JUNAIDAH BT KHUSIL@SAMURI

SK TAMAN JOHOR JAYA 2

55.

NORAZIAN BINTI OMAR

SK SERI KOTA PUTERI

56.

AZKURINA BINTI SAMIRAN

SK SERI KOTA PUTERI

57.

JAMILAH BINTI HUSSIN

SK KOPOK

58.

ELIANAMARLIZA BINTI OMAR

SK KOPOK

59.

ABDUL HALIM BIN ABDUL GHANI

SK SERI ALAM 2

60.

FADIL BIN KASEH

SJK(CINA) CHEIN CHI

61.

ZAMZAINI BIN MOHD SANI

SK TAMAN BUKIT TIRAM

62.

ROHANI BINTI JUSOH

SK TAMAN DAYA 3

63.

JULIANA BINTI MUSTAKIM

SK TAMAN DAYA 3

64.

SURIA BINTI NANYAN

SK PERMAS JAYA 5

65.

JAWIYAH BINTI OSMAN

SK KOPOK

66.

NOR HIDAYATI BINTI AMAN

SK TAMAN PASIR PUTIH

67.

HASNI BINTI ABDULLAH

SK TAMAN DESA CEMERLANG

68.

MOHD NAZRI BIN SAMAD

SK TAMAN PERMAS JAYA 2

69.

MOHD ERMY BIN MOHD KASAH

SK PERMAS JAYA 4

70.

KHALIJAH BINTI YUSOF

SK MASAI

71.

FAZIDAH BINTI KASIM

SK TAMAN JOHOR JAYA 2

72.

ZAIDAH BINTI OTHMAN

SK PASIR GUDANG 4

73.

HAIRANI BINTI JUFRI@JUBIRI

SK TAMAN PUTERI WANGSA

74.

MOHD SAMSUDIN BIN MELAN

SK PERMAS JAYA 1

75.

NORFUZIHAN BINTI JALAL

SK TAMAN PASIR PUTIH

76.

NORLILAWATI BT YA’AKOB

SK TAMAN RINTING 2

77.

NORZARINA BINTI KASNIN

SK PASIR GUDANG 2

78.

PANNIR SELVAM A/L THANGVELOO

SJK (T) LADANG ULU TIRAM

0 ulasan:

Catat Ulasan

 

Great Morning ©  Copyright by MGC MERSING | Template by Blogger Templates | Blog Trick at Blog-HowToTricks